SLOVO JEDNATELE

obrázek Dobrý den,
jmenuji se Jaroslav Hejra a jsem majitelem společnosti DEFIRE. Již šestým rokem vás provázíme realitním trhem. Za tuto dobu se nám podařilo vybudovat z malé firmy úspěšnou společnost střední velikosti. Povedlo se nám to díky kvalitnímu a systematickému vzdělávání pracovníků a managementu. Důležitým momentem pro náš úspěch bylo angažování kouče do procesu rozvoje firmy.

Před dvěma lety nastal v mém osobním životě nečekaný zvrat. Na cestě životem jsem potkal Boha a začal jsem studovat Bibli. Boha jsem si zamiloval a uvěřil v něj. Přehodnotil jsem své životní hodnoty. Křesťanství se začalo promítat jak do mého osobního, tak i profesního života. Začal jsem si klást mnoho otázek. Proč vlastně podnikám? Jaký užitek chceme jako firma přinést našim klientům? Jak nezklamat, překonat očekávání našich partnerů a klientů? Po nějaké době sebedotazování vznikla naše firemní mise. Chceme vás, naše klienty, nadchnout kvalitou služeb, zábavností a mírnou výstředností. Přejeme si, abyste mohli klidně spát, zatímco se my staráme o vaše záležitosti. Nedávno se mě kamarád zeptal: „Čím to je, že se k vám klienti vrací. Jak to děláte, že o vás mluví s úsměvem na tváři?“ Místo odpovědi jsem ho vzal na návštěvu naší kanceláře. Byl nadšen. Ukázali jsme mu zeď „díků“ s mnoha děkovnými vzkazy od klientů. Zaujala ho i koncepce osobitých pracovních míst každého pracovníka. Dětský koutek v jednací síni ho ale opravdu dostal. Prostě rádi pozitivně překvapujeme a plníme co slíbíme. To je celé tajemství našeho úspěchu.

Bude mi ctí, navštívíte-li naše kanceláře a já se tak budu moci i s vámi osobně podělit o atmosféru, ve které se staráme o obchodní záležitosti klientů. Rád bych, aby i u nás vždy platila myšlenka z tohoto citátu: „Lidé možná zapomenou na to, co jste řekli, co jste udělali, ale nikdy nezapomenou na to, jak se s vámi cítili.“

Brzy se těším i s vámi naviděnou.

Novinky Auto & Tuning v Katalogu Autopes

Realitní kancelář DEFIRE, spol. s r.o. inzeruje na serverech ČeskéReality.cz, Reality-Praha, Byty-Praha a Pozemky-Praha.