DETAIL NABÍDKY

Kontakt na průvodce světem realit
Jana Rajsiglová
jana.rajsiglova@defire.cz
222231002

Prodej stavebního pozemku 1451 m2, s výhledem, polosamota, v přírodě nad obcí Otvovice, pomezí okresu Kladno a Praha-Západ

Evid.číslo: PN00644
Druh: Pozemek
Prodej/Nájem: Prodej
Lokalita: Otvovice
Celková plocha: 1451 m2
Cena: 3 990 000 Kč
Hypoteční kalkulačka

Podrobný popis nemovitosti:

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji ojedinělý stavební pozemek o výměře 1451 m2, v obci Otvovice, na pomezí hranice okresu Praha - Západ a okresu Kladno, s dostupností do Prahy 6 – Dejvice cca 25 min a cca 18 km. Dominantou pozemku je jeho poloha, která je vhodná pro milovníky výhledů, přírody, klidu a jedinečnosti polosamoty. Pozemek se nachází nad obcí Otvovice ve čtvrti zvané Za Šachtami. V okolí je několik starších rodinných domů, vedených k bydlení. Samotný pozemek byl územním plánem z r. 2019 schválen také jako stavební, plochy BV, tj. rodinné domy venkovské, max. zastavěnost 250 m2, max. 2 nadzemní podlaží. Pozemek je na samém okraji zástavby, přístupová cesta je obecní, zpevněná. Z pozemku je nádherný výhled do okolní krajiny, na České středohoří, hned za pozemkem je louka a nedaleko les. Střed obce Otvovice je od pozemku cca 1,5 km autem. Na pozemku nejsou zavedeny sítě. Elektro-transformátor je hned v těsné blízkosti. V místě je dále počítáno s vrtem na vodu a vzhledem k velikosti pozemku s čističkou odpadních vod. Pozemek je ideální na stavbu prostorného bungalovu, např. ve tvaru L, s orientací terasy do slunné jižní louky. Moc hezké, slunné a ojedinělé místo, které leží velmi blízko Praze. Otvovice je velmi prosperující obec, s vlastní školou, školkou, obchodem. Je zde lékař a dům pro seniory. V obci je také hřiště, přírodní koupaliště a díky Lucii Bílé velmi prosperující hostinec s velkým společenským sálem, kde se pořádají zajímavé kulturní akce. Dopravní dostupnost je buď příměstskou autobusovou dopravou nebo vlakem, obcí vede železniční trať spojující Kralupy nad Vltavou a Kladno. O územně plánovací informaci bylo požádáno a bude k dispozici začátkem října. Více informací u makléře.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Jméno: Text poptávky
Telefon:
E-mail:
Kontrolní kód: captcha

PŘÍBUZNÉ NABÍDKY

Prodej domu z developerského projektu ...


V rámci developerského projektu Vám nabízíme jeden z řady 15-ti moderních řadových domů, ...
8 950 000 Kč

Prodej domu z developerského projektu ...


V rámci developerského projektu Vám nabízíme jeden z řady 15-ti moderních řadových domů, ...
9 200 000 Kč

Pronájem skladového prostoru 550 m² ...


Nabízíme Vám pronájem komerčních skladových prostor v Otvovicích. Prostory se nachází v ...
45 000 Kč

Pronájem restaurace s vinárnou, ...


Exkluzivně nabízíme k pronájmu restauraci Zájezd ve stejnojmenné obci Zájezd. Restaurace ...

Novinky Auto & Tuning v Katalogu Autopes

Realitní kancelář DEFIRE, spol. s r.o. inzeruje na serverech ČeskéReality.cz, Reality-Praha, Byty-Praha a Pozemky-Praha.