DETAIL NABÍDKY

Kontakt na průvodce světem realit
Jana Rajsiglová
jana.rajsiglova@defire.cz
222231002

Prodej komerčního objektu , 2 samostatných staveb s uzavřeným dvorem celkem cca 450 m2 užitné plochy, pozemek 1372 m2, vinný sklep, bazén, venkovní Pergola s grilem, vzrostlá okrasná zahrada, parkování ve dvoře.

Evid.číslo: NN01812
Druh: Komerční prostory
Prodej/Nájem: Prodej
Lokalita: Dětenice
Podlaží: 2
Podsklepeno: Ano
Zdivo: Cihla
Cena: 12 900 000 Kč
Hypoteční kalkulačka

Podrobný popis nemovitosti:

Exkluzivně Vám nabízíme dvě zajímavé kompletně zrekonstruované chalupy. Nemovitosti jsou vhodné pro podnikání třeba jako penzion v kombinaci s bydlením, nebo dva penziony se službami pro klienty, s vinárnou, bazénem poskytující naprosté soukromí, nebo jako svatební areál pro soukromé svatební obřady včetně zázemí pro hostinu i spaní. Areál by bylo zajímavé využít i pro filmaře, vše je upraveno v původním dobovém stylu, taktéž pro pořádání soukromých akcí, oslav pro celé rodiny, soukromé divadelní soubory či jiné společenské akce pro uzavřenou společnost. K těmto účelům je vhodné i technické, plně automatizované zázemí objektu, jehož dominantou je kopmletně uzavřený areál, včetně vlastního parkování, který poskytuje dokonalé soukromí pro uzavřenou společnost. Jedná se o nemovitost, kterou tvoří dvě samostatné roubenky se společným dvorem a části společné zahrady, celková plocha pozemku je 1371 m2. První dům je dispozičně 3+1 + 2x koupelna, + velká předsíň, + chodba, + sklep, vlastní venkovní posezení, prostorná veranda, celkem cca 180 m2 užitné plochy. Druhý dům je dispozičně 4 + kk, cca 230 m2 užitné plochy, 2x koupelna + vinný sklep, jejíž dominantou je zajímavé loftové uspořádání s obytnou galerií v hlavní části budovy. Každá z roubenek má i část vlastní zahrady s vlastním venkovním zázemím. Každá z roubenek má své vlastní číslo popisné i možnost vlastního samostatného provozu v rámci sítí. Originalitou obou chalup je design původního venkovského stavení, které je však vybaveno nejmodernějšími technologiemi dnešní doby. Vytápění zajištuje tepelné čerpadlo, tedy ve většině místností je podlahové vytápění, taktéž i rozvod teplé vody vše s možností regulace podle potřeby. Obě budovy jsou zateplené, okna izolační, všude je instalován bezpečnostní a kamerový systém. K těmto domům náleží společný prostor s přístřeškem a krbem pro grilování, který je propojen s velkým bazénem s protiproudem a hloubkou na jedné straně 2,20 m. Přes zimu je bazén zakryt speciálním pódiem, které je možno využít i k jiným účelům. Zahrada je již vzrostlá, osázená okrasnými keři a stromy. Dům je napojen na vodovod, na zalévání je zde i studna. K oběma domům je možno připojit ještě část ovocného sadu, jako samostatnou zahradu, která je naproti přes silnici. Oba domy jsou kompletně dokončeny, a to včetně detailů i venkovních úprav. Nemovitosti mají i zajímavou polohu a to zejména z hlediska výletů a volnočasových aktivit, nacházejí se v bezprostřední blízkosti zámku a Krčmy Dětenice, dostupnost do Prahy je po D10 cca 65 km, do Maldé Boleslavi cca 25 km, do mesta Jičín také cca 20 km. Výhodou je i výborné spojení z Prahou a Mladou Boleslaví hromadnou dopravou. Pravidelné linky jezdí z černého Mostu z přestupem v Mladé Boleslavi. Přímo v Dětenicích je také Základní i Mateřská škola, Sokolovna, Soukromý pivovar, obchod atd... Podrobnější prezentaci, dispoziční plány i více informací prosím žádejte u makléře.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Jméno: Text poptávky
Telefon:
E-mail:
Kontrolní kód: captcha

PŘÍBUZNÉ NABÍDKY

Prodej dvou samostatných domů celkem ...


Exkluzivně Vám nabízíme dvě zajímavé kompletně zrekonstruované chalupy. Jedná se o ...
12 900 000 Kč

Novinky Auto & Tuning v Katalogu Autopes

Realitní kancelář DEFIRE, spol. s r.o. inzeruje na serverech ČeskéReality.cz, Reality-Praha, Byty-Praha a Pozemky-Praha.