DETAIL NABÍDKY

Kontakt na průvodce světem realit
Jana Rajsiglová
jana.rajsiglova@defire.cz
222231002

Prodej činžovního domu, ul. Veletržní, Praha 7, Letná, 1200 m2 užitné plochy, pozemek 337 m2 + chodby, celkem 11 bytů, 2 nebyt prostory + půda + sklep

Hypoteční kalkulačka

Podrobný popis nemovitosti:

Exkluzivně Vám nabízíme prodej činžovního domu v lukrativní části Prahy 7, téměř v blízkosti Letné a parku Stromovka, v ulici Veletržní. Celková obytná plocha domu je 726 m2 - 11 bytových jednotek, nebytové prostory 96 m2 - 2 samostatné kluby, plocha půdy 189 m2 a plocha sklepa 185 m2 + chodby. Celková užitná plocha domu je 1196 m2 + chodby a schodiště. Dům je ve velmi dobrém stavu, po kompletní rekonstrukci. Téměř všechny byty jsou po renovaci a to v časovém úseku cca posledních 10-ti let. Všechny byty mají vlastní plynový kotel, kombinovaný s ohřevem teplé vody, vytápění je řešeno radiátory. Každý kotel má svůj vlastní nový komín, vyvedený do světlíku. Téměř ve všech bytech jsou v pokojích zrenovované dubové parkety a nebo nový vinil a téměř ve všech bytech již proběhla i kompletní renovace podlah ve smyslu výměny starých nefunkčních trámů za nové a nová stropní skladba včetně moderních izolací. V chodbách a koupelnách jsou dlažby, nové lino, nebo zrenovované původní teraso. Většina koupelen je opět po renovaci, nově obložená a vybavena sprchovými kouty a umyvadlem. Okna jsou dřevěná eurookna, opět nová (dům spadá do památkové zóny, tedy nemohou být plastová). V každém bytě je kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, zejména varná deska, elektrická trouba a digestoř, někde je i vestavěná lednice. V domě je také nový výtah, který je veden venkem a je umístěn vždy v mezipatře. Proběhla též kompletní renovace vnitřních prostor domu, a to při zachování původního rázu domu, nové štuky a výmalby na chodbách i v jednotlivých bytech. Dům má také novu fasádu a to ze strany do ulice a v celém domě jesou nové rozvody elektřiny a to i včetně bytů. Z domu je přímý vstup do společného dvora, který je velmi hezky upraven a funguje jako společná zahrada pro celý vnitřní komplex domů. Část dvora, který náleží přímo k pozemku domu byla také zrenovována, je zde nová zámková dlažba a především nová opěrná zeď. Velkým bonusem celého domu je prostor půdy, který má 189 m2. Zde je možno realizovat půdní vestavbu nových bytových jednotek. Vyjdou zde buď dva luxusní mezonetové byty, a nebo 4 menší bytové jednotky, podle tvořivosti projektanta. Prozatím nebyl příliš renovován sklep. Vnitřní prostory byly obnaženy na cihlu, aby nedocházelo ke zbytečným vlhkostem, ale sklep prozatím není rozdělen na jednotlivé místnosti, ani nijak více využit. V přízemí jsou dva nebytové prostory, které se pronajímají každý samostatně a jsou zde malé kluby s občerstvením. Všechny byty jsou aktuálně pronajaty. Celý dům má svého dlouholetého správce, který Vám v případě zájmu může poskytnout podrobnější technické informace o rozsahu jednotlivých rekonstrukcí. U makléře jsou pak k dispozici plány bytů, tabulka výměr, prohlášení vlastníka, některé další fotografie z jednotlivých bytů a ostatní informace.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Jméno: Text poptávky
Telefon:
E-mail:
Kontrolní kód: captcha

PŘÍBUZNÉ NABÍDKY

Prodej projektu na RD s pozemkem 972 ...


Exkluzivně nabízíme prodej stavebního pozemku o celkové výměře 972 m2 nacházející se v ...
20 000 000 Kč

Prodej novostavby bytu 3+kk, 94,6 m2 + ...


Developerský projekt Byty Klicperova představuje nadstandardní moderní bydlení ve velmi ...
12 749 000 Kč

Prodej stavebního pozemku 972 m2, ...


Exkluzivně nabízíme prodej stavebního pozemku o celkové výměře 972 m2 nacházející se v ...
20 000 000 Kč

Pronájem bytu 4+kk, 126 m2, ...


Nabízíme hezký mezonetový byt 4+kk, 126 m2 s terasou, zařízený, situovaný ne 4. NP bez ...
20 000 Kč

Novinky Auto & Tuning v Katalogu Autopes

Realitní kancelář DEFIRE, spol. s r.o. inzeruje na serverech ČeskéReality.cz, Reality-Praha, Byty-Praha a Pozemky-Praha.