DETAIL NABÍDKY

Kontakt na průvodce světem realit
Jana Rajsiglová
jana.rajsiglova@defire.cz
222231002

Prodej RD 3+1, 165 m2 + terasa + 2x sklep cca 30 m2 + parkovací stání na vlastním pozemku 299 m2 v obci Podlešín mezi obcemi Kladno a Slané.

Evid.číslo: DN01594
Druh: Dům
Prodej/Nájem: Prodej
Lokalita: Podlešín
Typ objektu: RD samostatný
Obytná plocha: 165 m2
Užitná plocha: 195 m2
Počet podlaži: 2
Podzemí podlaží: 1
Plocha parcely: 299 m2
Typ budovy: Smíšená
Stav budovy: Velmi dobrý
Rok výstavby: 2012
Sklep: Ano
Balkón: Ne
Zahrada: Ano
Odpad: Ano
Plyn: Ano
Topeni: Ústřední plynové
Elektřina: Ano
Cena: 3 990 000 Kč
Hypoteční kalkulačka

Podrobný popis nemovitosti:

Exkluzivně Vám nabízíme prodej RD 3+1, 165 m2 obytná plocha + 2x kamenný sklep cca 30 m2+ terasa na vlastním pozemku o výměře 299 m2 v obci Podlešín, nedaleko Kladna a Slaného. Dům byl postaven jako novostavba ve stylu chalupy na základech původního domu. Stavba je smíšená, 1 NP je porotherm se zateplením cca 8 cm , 2 NP je řešeno jako obytné podkroví, dřevostavba se zateplením 22 cm vata a OSB desky. Díky využití původních základů je celý dům podsklepený, cca 30 m2 sklepů. Sklepy jsou původní opracovaný kámen, jeden ze sklepů by mohl být vhodný např. jako vinárna či společenská místnost. Střecha je betonová taška, okna a vstupní dveře jsou plastová, vnitřní dveře a obložky dřevěné, na podlahách dlažba, dřevěné podlahy. Hladní vstup do domu je přes verandu. Dům je dispozičně rozdělen na 1 NP, kde je velký obývací pokoj 40,66 m2, ze kterého je vstup do malé zahrady, která má spíše charakter terasy, dále je v přízemí prostorná vstupní hala a velká obytná kuchyň 21,68 m2. Z chodby je vstup do spodní koupelny spojené s WC, zde je sprchový kout. Schodištěm vyjdeme do 2 NP kde je velká galerie 17,41 m2, dva velké samostatné pokoje 30,26 m2 a 22,17 m2, dále pak horní koupena m2 (zde je příprava na vanu a umyvadlo) a samostatné WC m2. Dům je velmi prakticky dispozičně řešen a je zde možno udělat i různé úpravy s dělením pokojů, vymezení samostatných šaten atd. Aktuální dispozice je 3 velké pokoje, samostatná kuchyň, galerie, 2 x koupelna, 2x WC, veranda, samostatná kotelna a 2x sklep. V domě je možno hned bydlet, ale je zde zapotřebí dodělat dokončovací práce např. podbití palubek na stropě, obložení koupelen a vybavení zařizovacími předměty, úprava OSB desek v podkroví, vybavení kuchyně atd. Dům je napojen na všechny sítě, voda, městská kanalizace i plyn. Vytápění je řešeno kondenzačním plynovým kotlem se zásobníkem vody pro teplou vodu, dále jsou v domě dva nové vyvložkované komíny pro krbová kamna či krb (v obývacím pokoji a v kuchyni). Elektřina v mědi, jistič 25 A, včetně elektrorevize, odpady nové v plastu. Pozemek u domu nabízí 2-3 parkovací stání + malou zahradu za domem, část je spíše jako terasa a část by se dala ještě odkopat a pomocí opěrné zdi postavit např. pergolu pro grilování a venkovní posezení. V obci je obchod a restaurace. Škola a školka jsou cca ve 3 km vzdálené Zvoleněvsi. Nájezd na D7 je cca 3 km v obci Knovíz, do Prahy 6 cca 29 km a 25 min. Plánky domu a bližší informace jsou k dispozici u makléře na vyžádání.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Jméno: Text poptávky
Telefon:
E-mail:
Kontrolní kód: captcha

PŘÍBUZNÉ NABÍDKY

Novinky Auto & Tuning v Katalogu Autopes

Realitní kancelář DEFIRE, spol. s r.o. inzeruje na serverech ČeskéReality.cz, Reality-Praha, Byty-Praha a Pozemky-Praha.