DETAIL NABÍDKY

Kontakt na průvodce světem realit
Jana Rajsiglová
jana.rajsiglova@defire.cz
222231002

Prodej dvou samostatných domů celkem cca 410 m2 obytné plochy + 1371 m2 pozemek + bazén + 2 x sklep + vinný sklípek + pergola s grilem + okrasná zahrada v obci Dětenice

Evid.číslo: DN01606
Druh: Dům
Prodej/Nájem: Prodej
Lokalita: Dětenice
Typ objektu: RD samostatný
Obytná plocha: 410 m2
Užitná plocha: 450 m2
Počet podlaži: 2
Podzemí podlaží: 2
Plocha parcely: 1372 m2
Typ budovy: Cihla
Stav budovy: Velmi dobrý
Rok výstavby: 2012
Sklep: Ano
Balkón: Ne
Zahrada: Ano
Odpad: Ano
Plyn: Ne
Topeni: Jiné
Elektřina: Ano
Cena: 12 900 000 Kč
Hypoteční kalkulačka

Podrobný popis nemovitosti:

Exkluzivně Vám nabízíme dvě zajímavé kompletně zrekonstruované chalupy. Jedná se o nemovitost, kterou tvoří dva samostatné objekty, roubenka a zděná budova, se společným dvorem a části společné zahrady, celková plocha pozemku je 1371 m2. První dům je dispozičně 3+1 + 2x koupelna, + velká předsíň, + chodba, + sklep, vlastní venkovní posezení, prostorná veranda, celkem cca 180 m2 užitné plochy. Druhý dům je dispozičně 4 + kk, cca 230 m2 užitné plochy + vinný sklep, jejíž dominantou je zajímavé loftové uspořádání s obytnou galerií v hlavní části budovy. Každá ze staveb má i část vlastní zahrady s vlastním venkovním zázemím. Každý z domů má své vlastní číslo popisné i možnost vlastního samostatného provozu v rámci sítí. Nemovitosti jsou vhodné jak trvalému bydlení, tak i jako chalupa např. pro velkou rodinu, či dvě spřátelené rodiny, taktéž i pro generační bydlení či kombinaci bydlení a podnikání např. pronájmy atd… Originalitou obou chalup je design původního venkovského stavení, které je však vybaveno nejmodernějšími technologiemi dnešní doby. Vytápění zajištují tepelná čerpadla, tedy ve většině místností je podlahové vytápění, taktéž i rozvod teplé vody vše s možností regulace podle potřeby. Obě budovy jsou zateplené, okna izolační, všude je instalován bezpečnostní a kamerový systém. K těmto domům náleží společný prostor s přístřeškem a krbem pro grilování, který je propojen s velkým bazénem s protiproudem a hloubkou na jedné straně 2,20 m. Přes zimu je bazén zakryt speciálním pódiem, které je možno využít i k jiným účelům. Zahrada je již vzrostlá, osázená okrasnými keři a stromy. Dům je napojen na vodovod, na zalévání je zde i studna. K oběma domům je možno připojit ještě část ovocného sadu, jako samostatnou zahradu, která je naproti přes silnici. Oba domy jsou kompletně dokončeny, a to včetně detailů i venkovních úprav, ihned vhodné k plnohodnotnému užívání. Nemovitosti mají i zajímavou polohu a to zejména z hlediska výletů a volnočasových aktivit, nacházejí se v bezprostřední blízkosti zámku a Krčmy Dětenice, dostupnost do Prahy je po D10 cca 65 km, do Maldé Boleslavi cca 25 km, do mesta Jičín také cca 20 km. Výhodou je i výborné spojení z Prahou a Mladou Boleslaví hromadnou dopravou. Pravidelné linky jezdí z černého Mostu z přestupem v Mladé Boleslavi. Přímo v Dětenicích je také Základní i Mateřská škola, Sokolovna, Soukromý pivovar, obchod atd... Podrobnější prezentaci, dispoziční plány i více informací prosím žádejte u makléře.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Jméno: Text poptávky
Telefon:
E-mail:
Kontrolní kód: captcha

PŘÍBUZNÉ NABÍDKY

Prodej komerčního objektu , 2 ...


Exkluzivně Vám nabízíme dvě zajímavé kompletně zrekonstruované chalupy. Nemovitosti jsou ...
12 900 000 Kč

Novinky Auto & Tuning v Katalogu Autopes

Realitní kancelář DEFIRE, spol. s r.o. inzeruje na serverech ČeskéReality.cz, Reality-Praha, Byty-Praha a Pozemky-Praha.