O SPOLEČNOSTI

obrázekSpolečnost DEFIRE spol. s r.o. působí na trhu s realitami a finančním poradenstvím od roku 2006.

Naši zaměstnanci, obchodní partneři, vedoucí kanceláří, průvodci světem realit a zákazníci tvoří komunitu lidí, jejichž cíle a přání bereme velmi vážně a zavazujeme se udělat maximum pro naplnění jejich očekávání.

Chceme, aby naši zákazníci vždy dostávali prvotřídní servis, odcházeli od nás spokojeni a znovu se k nám s důvěrou vraceli.

Naším prvořadým úkolem je neustále hledat nová inovativní řešení, která povedou k prosperitě a kvalitě všech našich pracovníků a spokojenosti klientů.

Kvalita poskytovaných služeb, aplikovaná odbornost, serióznost obchodních jednání, dodržování etických zásad a osobitý přístup ke klientům jsou hodnoty, které jsou nám blízké.
Jsme mladá dynamická firma, která poskytuje klientům komplexní realitní servis. Náš tým tvoří odborníci, poradci a konzultanti s dlouholetou praxí ve svém oboru, kteří Vám poskytnou profesionální a individuální přístup při nákupu, prodeji či pronájmu nemovitostí.

Pravidelně aktualizujeme naši databázi nemovitostí, která nabízí  různorodou škálu pozemků, domů, bytů, komerčních prostor a developerských projektů ve všech lokalitách České republiky, ale i v zahraničí.
Velmi výhodné a spolehlivé jsou také naše služby v rámci investičních stavebních projektů, jakými jsou výstavba rodinného domu, půdní vestavby a další účelové stavby. Zajišťujeme kompletní servis a poradenství od zahájení projektového řízení až po jeho finální realizaci a kolaudaci. Během každého projektu provádíme dozor nad realizací všech představ klienta, návrhů a potřeb dle projektové dokumentace, kdy se zaměřujeme na prvotřídní kvalitu prováděných stavebních prací i finálních úprav.

Vždy Vám poradíme nejlepší profinancování Vašeho investičního záměru na základě Vašich aktuálních možností. Naše oddělení finančního poradenství zaručuje největší pohodlí pro klienta ve všech směrech, a to i v případě nákupu či výstavby prostřednictvím hypotéky nebo úvěru. Vybereme pro Vás nejvýhodnější finanční produkt a zajistíme realizaci celého projektu. Zároveň Vám ochotně vypracujeme finanční optimalizaci nabízených produktů a poradíme i s investičním plánováním.

Umíme diskrétně poradit a pomoci i v případě nutné změny financování či doby splácení během realizace projektu.

Naše desatero

  1. Cena vždy zůstává – rozhoduje pořadí zájemců.
  2. Záleží nám na tom, abyste byli spokojeni před, během i po uzavření obchodu.
  3. Co slíbíme, to splníme.
  4. Složením rezervační zálohy pro nás obchod nekončí.
  5. Při prodeji nemovitosti pro Vás zdarma vyhotovíme  daňové přiznání k dani z převodu nemovitosti.
  6. Právní servis je v ceně.
  7. Zajistíme Vám financování kupní ceny formou hypotéky.
  8. Zajistíme pro Vás jakékoliv pojištění.
  9. Zaručujeme diskrétní přístup k obchodu.
  10. Garantujeme Vám slevy u našich partnerů.

Novinky Auto & Tuning v Katalogu Autopes

Realitní kancelář DEFIRE, spol. s r.o. inzeruje na serverech ČeskéReality.cz, Reality-Praha, Byty-Praha a Pozemky-Praha.