Zpět do sekce Náš tým
Osobní profil
Jaroslav Hejra
“V roce 2010 jsem začal chodit do církve, uvěřil jsem v existenci Boha a nechal se pokřtít. Jsem hlavním Diakonem našeho sboru. Pečuji o současné a nově příchozí členy, jejich duchovní růst, ale i o jejich všední starosti. Snažím se uplatňovat charitativní projekty a pomáhat druhým. Nejen díky věřícím lidem, ale také nasazení kolegů ve firmě se nám to díky Bohu daří.

Před nedávnem jsem pověsil boxerky na hřebíček nad stůl v práci a tím jsem ukončil dvanáctiletý aktivní trénink tohoto sportu. Zůstalo mi ještě mnoho sportovních aktivit, které mě baví. Je to běh na delší vzdálenost, fitness pod vedením osobního trenéra, plavání, běžky, tenis a na konci roku 2014 jsem začal se svou milovanou manželkou hrát golf. Vzdělávám se a čtu odbornou literaturu.

Mou největší chloubou jsou mí tři synové. Své dva starší syny se snažím vést životem tak jak nejlépe dovedu a vynakládám velké úsilí k tomu abych vedl jejich výchovu směrem k víře v Boha. Můj třetí chlapeček se narodil v říjnu roku 2017, a tak je v tuto chvíli tím nejopečovávanějším členem rodiny, kterému své zkušenosti a znalosti budu teprve předávat. Rád trávím čas s našimi úžasnými pejsky Bublinkou, Kuličkou (maminka a dcera) a Borůvkou, kteří svým temperamentem a láskou nádherně doplňují naší rodinu.”
Jednatel jaroslav.hejra@defire.cz +420 602 328 234

Novinky Auto & Tuning v Katalogu Autopes

Realitní kancelář DEFIRE, spol. s r.o. inzeruje na serverech ČeskéReality.cz, Reality-Praha, Byty-Praha a Pozemky-Praha.